harry potter fans only
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
harry potter fans only

Ενα forum για τον Χάρι Πότερ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Το γραφειο του Υποδιευθηντη

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Αdmin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 28
Τόπος : sUnCiTy
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 11:44 am

Εδω μπορειτε να βρειτε τον υποδιευθηντη μας!!!!Τον Σπυρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://harrypotterfans.forumgreek.com
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 12:17 pm

χαιρετω!!!!! ειμαι ο υποδιευθυντησ του χογκουαρτσ με ειδηκοτητα στο μαθημα τησ αμυνασ εναντιων των σκοτεινων τεχνων γνωσεισ φροντιδασ μαγικων πλασματων μαγειασ των μαγκλ μεταμορφωσεων και συγκαθηγητησ στην μαυρη μαγεια!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Αdmin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 28
Τόπος : sUnCiTy
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 5:14 pm

σπυρο για 5-6 μερες θα εισαι διυθηντης !!!σε παρακαλω να βρεις μελη και να κανεις οτι καλυτερο!!!ναγυρισω και το φορουμ να ειναι τελειο!!!να μ κανεις μια εκπληξη βρε@!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://harrypotterfans.forumgreek.com
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 5:18 pm

ΤΙ ΠΡΑΜΑ;;;;;;;;;;;;;ΔΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ;;;;;;ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ!!!!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 10:49 am

αφου αυτο το λιγο καιρο θα ειμαι διευθυντησ!!!θελω να ξερετε πωσ θα προσπαθησω να βγαλω ασπροπροσωπο το φορουμ μασ!!!!θελω ομωσ και την δικια σασ συμετοχη βοηθεια και συνεργασια!!!και κατι ακομα αυριο δεν θα μπω καθολου!!!!μην το κανετε μπαχαλο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 9:22 am

προσφατα ελαβα μια προσκληση για ενα παρτυ με τουσ προσκοπουσ και μου ηρθε στο μυαλο κατι!!!!αν φτασουμε τα 50 μελη θα κανουμε παρτυ!!!!οποιοσ φερει τα περισσοτερα!!!θα βραβεφτει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HarryWorld
1ο ετης
1ο ετης



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 19/07/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 19, 2008 11:00 am

Spyros Potter έγραψε:
προσφατα ελαβα μια προσκληση για ενα παρτυ με τουσ προσκοπουσ και μου ηρθε στο μυαλο κατι!!!!αν φτασουμε τα 50 μελη θα κανουμε παρτυ!!!!οποιοσ φερει τα περισσοτερα!!!θα βραβεφτει!!!!
κι εγω παω προσκοπους σε ποιο συστημα εισαι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nagkini
Υπευθηνος Ηafflpaf
Υπευθηνος Ηafflpaf
nagkini


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 27
Τόπος : hlioypoli!!
Registration date : 04/09/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:41 pm

me zhthsate?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:44 pm

ναι!!! λοιπον!! θα τα πω ηρεμα!!! πρωτον γραφουμε στα ελληνικα!!! δευτερον τοπικ για αφιερωσεισ υπαρχει στα off topic θα συζητησω με την διευθυντρια και θα δω τι θα γν με το δικο σου τοπικ!!! και κατι ακομα!!! εκανεσ το τεστ για τον κοιτωνα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nagkini
Υπευθηνος Ηafflpaf
Υπευθηνος Ηafflpaf
nagkini


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 27
Τόπος : hlioypoli!!
Registration date : 04/09/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:47 pm

1)συγνωμη για ολα αυτα τα απροσεκτα λαθοι μου.
2)το κανω αλλα δεν μ βγαζει τπτ...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:48 pm

θελω να ξερεισ οτι δεν ηταν επιπληξη!!! ουτε σε δυνατο τονο!!! φανταζομαι δεν ειδεσ τουσ κανονεσ!!! για αυτο στο ειπα!!! οσο για τον κοιτωνα ζητησεσ χαφλπαφλ!!! δωσε μου λιγο χρονο ελαχιστο να δω κατι και θα σου πω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Αdmin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 28
Τόπος : sUnCiTy
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:55 pm

Σπυρο πριν καλεσεις καποιον μαθητη θα μου το λες και δεν θα τον μαλωνεις χωρις να το ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://harrypotterfans.forumgreek.com
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:57 pm

διαβασε ποσο ηρεμα τα ελεγα!!! και κοιτα πριν μπεισ εσυ αν την εχω ή δεν την εχω βαλει εκει που θελει!!!! εγω φταιω που πηγα να βαλω την ταξη!!! μπαινω σε λιγο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Αdmin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 28
Τόπος : sUnCiTy
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 1:58 pm

εγραψες ελα στο γραφειο μου τωρα τι πραγματα ειναι αυτα Σπυρο τι ειναι αυτα μου λες? μονο στο δικο μ γραφειο ερχονται κ επισης οι αφιερωσεις πανε στην μουσικη οκ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://harrypotterfans.forumgreek.com
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 2:12 pm

οτι πειτε!!! και τρ σασ παλακαλω με ολο το σεβασμο που σασ εχω!! να φυγετε απο το γραφειο μου!!! μιασ και εδω!!! ειναι ιδιτικοσ χωροσ!!! και θελω να κατσω μονοσ μου!!! να ξεκουραστω απο την υπερβολικη πιεση που εχω συνεχεια!!! εδω και 2 μερεσ!!! σασ εφχαριστω πολυ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Αdmin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 28
Τόπος : sUnCiTy
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΠεμ Σεπ 04, 2008 2:21 pm

να θυμασε οτι εγω ειμαι η διευθηντρια κι αν δν μπορω να μπαινω εγω εδω δν θα μπαινουν ουτε οι μαθητες τρ γεια σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://harrypotterfans.forumgreek.com
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2008 6:02 pm

paidia meta apo poly kairo eimai pali edw kai 9elw na sas pw pws leinetai to parapanw 9ema zhtwntas sygnwmh gia tote!!! kai kserwntas pws h diey8yntria mas me exei eidh sygxwresei!!!!! perimenw na er9ete na milhso0me gia kati po0 sas apasxolei!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo123
1ο ετης
1ο ετης
Geo123


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 26
Registration date : 07/02/2009

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:08 pm

.Σπυρο μπορω να μπω λιγο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:26 pm

πρωτα απο ολα καλοσορισεσ!!! το ονοματακι σο0??? και φυσικα πεσ μο0 τι 9εσ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo123
1ο ετης
1ο ετης
Geo123


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 26
Registration date : 07/02/2009

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:32 pm

καλησπερα κυριε ηρθα φετος για να περασω καλα και με λενε γιωργο και ειμαι ξετρελαμενος με τις μαγισσες το διχνει και το αβαταρ..Smileθα ηθελα νας ρωτησω αν μπορω να γινω συντονιστης στους διαγωνισμους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:37 pm

9α ενημερςσς προσςπικα τν διευ8υντρια και 8α ενημερς8εισ παραυτα οταν 9α εχει λυφ8ει η αποφαση!!! αλλα μαλλον 9α περασει καιροσ γτ δν ειμαστε και απο το0σ ποιο γρηγορο0σ οσο να ειναι!!! αλλα 9α λυ9ο0ν ολα οσο ποιο συντομα γντ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo123
1ο ετης
1ο ετης
Geo123


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 26
Registration date : 07/02/2009

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:48 pm

κηθηγητγης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo123
1ο ετης
1ο ετης
Geo123


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 26
Registration date : 07/02/2009

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:49 pm

καθηγητης;*
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

Το γραφειο του Υποδιευθηντη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γραφειο του Υποδιευθηντη   Το γραφειο του Υποδιευθηντη Icon_minitimeΚυρ Φεβ 08, 2009 1:58 pm

gia ka9hghths to blepw poly dyskolo!!! alla 9a do0me!!!alloste dn gnnt ma9hmata
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το γραφειο του Υποδιευθηντη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
harry potter fans only :: ΓΡΑΦΕΙΑ :: Γραφειο Υποδιευθηντη-
Μετάβαση σε: