harry potter fans only
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
harry potter fans only

Ενα forum για τον Χάρι Πότερ
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ   ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 10:23 am

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΕΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!! ΕΔΩ ΘΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ   ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 1:52 pm

ΤΟ ΛΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΑΙΜΑ!!!!!!ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ!!!!!!!ΚΥΡΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΟΓΚΟΥΑΡΤΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ!!!!! ΑΝΤΙΟ!!!!!!!!!!!!! drunken ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ!!!!!!!!!!! pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spyros Potter
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Υποδιευθηντης Χογκουαρτς
Spyros Potter


Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ηλικία : 31
Registration date : 18/04/2008

ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ   ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Icon_minitimeΔευ Αυγ 25, 2008 2:21 pm

Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!! ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΣΤΗ ΖΩΗ!!! ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΟΜΑΙ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
harry potter fans only :: ΓΡΑΦΕΙΑ :: Γραφειο Υποδιευθηντη-
Μετάβαση σε: